Privātuma politika

Ievads
Privātuma politikā ir aprakstīts, kā ekomammas.lv izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties vai izmantojot Pakalpojumu. Kad SIA “Eko Mammas” lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu.

Personas dati
Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:
 • Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas ekomammas.lv apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūs datora IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu);
 • Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un WWW.EKOMAMMAS.LV (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties Pakalpojumam;
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos WWW.EKOMAMMAS.LV izsūtītajiem jaunumiem par Pakalpojumu vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs mums vēlaties nosūtīt.
Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:
 • Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājaslapā www.ekomammas.lv pieejamos pakalpojumus;
 • Pārvaldītu mājaslapu www.ekomammas.lv;
 • Personalizētu sniegtos pakalpojumus vai mājaslapu www.ekomammas.lv;
 • Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;
 • Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;
 • Nosūtītu Jums ziņu vēstuli un citus mārketinga ziņojumus;
 • Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājaslapu www.ekomammas.lv.
Informācijas nodošana trešajām personām
WWW.EKOMAMMAS.LV var atklāt informāciju par Jums jebkuram WWW.EKOMAMMAS.LV darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas ir atrunāts šajā privātuma politikā.   
Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:   
 • Tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;
 • Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;
 • Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).
Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.ekomammas.lv apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.ekomammas.lv. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.ekomammas.lv, glabā uzņēmums Google saskaņa ar savu privātuma politiku.
Mēs paturam tiesības nodot tālāk Jūsu personīgo informāciju gadījumā, ja WWW.EKOMAMMAS.LV tiek pārpirkts vai apvienojas ar citu uzņēmumu. Šādā gadījumā WWW.EKOMAMMAS.LV informēs Jūs, pirms informācija tiks nodota tālāk un uz to attieksies cita privātuma politika.
 
Sīkdatnes
Izmantojot šo mājaslapu, jūs piekrītat, ka šajā lapā ievietotās veiktspējas/analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot pakalpojumu kvalitāti un mārketinga nolūkos.

Kas ir sīkdatne?
Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz jūsu datora atmiņu mājaslapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.
Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Google Analytics
Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc” programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes, kas tiek glabātas jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu, tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta. Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju, tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi. Papildus atteikuma iespējai jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot Google Analytics pārlūkprogrammas opciju. Lejupielādēt šeit: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Sesijas un pastāvīgās sīkdatnes
Tiek izmantotas gan sesijas sīkdatnes (kas pastāv tikai līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu) , gan pastāvīgās sīkdatnes (kas pastāv ilgāku, konkrētu laika periodu). Šajā mājaslapā izmantotās sīkdatnes var iedalīt trīs kategorijās: obligāti nepieciešamās, veiktspējas un funkcionālās sīkdatnes.
 
Kā var kontrolēt un izdzēst sīkdatnes?
Parasti ir iespējams mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu datoru. Lai to izdarītu, Jums ir jāaktivizē pārlūkprogrammā esošie norādījumi (parasti atrodas sadaļā „Palīdzība”, „Rīki” vai „Rediģēšana”). Vairāk lasiet www.aboutcookies.org. Tomēr ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs atteiksieties vai izslēgsiet sīkdatnes, dažas tīmekļa vietņu funkcionalitātes var tikt zaudētas.

Drošība
Lai garantētu Jūsu datu drošību, WWW.EKOMAMMAS.LV ir piemērojis dažādus fiziskos un loģiskos datu drošības līdzekļus. www.ekomammas.lv mājaslapa atrodas uz servera Eiropas Savienībā (shared hosting), kas nodrošina Eiropas Savienības regulām un datu apstrādei atbilstošu drošību un monitoringu. Lai gan šie drošības pasākumi palīdz cīnīties pret neatļautu piekļuvi datiem, WWW.EKOMAMMAS.LV negarantē, ka Jūsu dati nevar nonākt trešo pušu rīcībā. Incidenti tiek fiksēti atbilstoši Eiropas Savienības personas datu regulai. 

Saites uz citām lapām
Pakalpojums var ietvert saites uz citām globālā tīmekļa vietnēm vai resursiem. Tā kā WWW.EKOMAMMAS.LV nekontrolē šādas vietnes un resursus, Jūs atzīstat un piekrītat, ka WWW.EKOMAMMAS.LV neuzņemas atbildību par šādu ārēju vietņu vai resursu pieejamību, kā arī neatbalsta un neuzņemas atbildību par saturu, kas ir pieejams šādās vietnēs un resursos. Jūs arī atzīstat un piekrītat, ka WWW.EKOMAMMAS.LV neuzņemsies tiešu vai netiešu atbildību par bojājumiem vai zaudējumiem, ko izraisījusi vai var izraisīt jebkāda šādā vietnē vai resursā vai ar šādas vietnes vai resursa starpniecību pieejama satura izmantošana vai paļaušanās uz to.

Citi
Šī privātuma politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.ekomammas.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.
Ja Jums ir kādi jautājumi par www.ekomammas.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz adresi [email protected]