Konsultācijas

Mēs atbalstām vecākus ar kvalitatīvu informāciju par dabīgu bērnu aprūpi vecumā no 0 līdz 3 gadiem, sniedzot konsultācijas par:

Zīdīšanu: veiksmīga zīdīšanas uzsākšana, tās izmaiņas saskaņā ar bērna vecumu, problēmsituāciju risināšana (satvēriens, piena sastrēgumi, piena pavairošana, atteikšanās no krūts u. c.), kā arī maiga zīdīšanas noslēgšana.

Miegu: jaundzimušo, zīdaiņu un mazuļu miegs, tā droša organizēšana saskaņā ar bērna vajadzībām, problēmsituāciju risināšana cēloņu līmenī.

Piebarojumu: piebarojuma uzsākšana, veselīgas apetītes veicināšana un problēmsituāciju risināšana.
... un citām ar bērnu aprūpi saistītām tēmām.

Konsultāciju iespējas:
~ Konsultācijas notiek caur WhatsApp videozvanu vai klātienē.

Konsultācijas cena ir atkarīga no tās ilguma un speciālista. Zīdīšanas problēmsituācijas un jautājumus piedāvājam risināt ar mūsu jaunajiem speciālistiem:
Līdz 15 minūtēm – 20 EUR.
Līdz 30 minūtēm – 30 EUR.
Līdz 45 minūtēm – 45 EUR.
Līdz 60 minūtēm – 60 EUR.

Jūlija Vanka un Jūlija Melngaile konsultē par visām aprūpes tēmām - miegu, zīdīšanu, piebarojumu, podiņmācību, dzimumaudzināšanu, prombūtnēm un bērnudārza/aukles ieviešanu u.c. ar aprūpi saistītiem jautājumiem. Konsultācijas likme ir 90€ stundā. 

Pēc konsultācijas turpinām atbalstīt vēl pāris nedēļas caur saraksti, lai atbildētu uz jautājumiem, kas rodas ieviešot ieteikumus dzīvē.

Eko Mammu komandai ir pievienojusies Agnese Reidzāne kā praktizējošs psihologs. Agnese konsultē par: pēcdzemdību periodu, emocionālām grūtībām, emociju regulāciju, relaksāciju, bērna uzvedības problēmām, šķiršanās gadījumiem, kā arī traumām un konfliktsituācijām u.c.
Konsultācijas cena ir 60€ par vienu sesiju.

Ja esi ar mieru, tad dod ziņu un sarunāsim videozvana laiku. 

Ar sveicienu,
Eko Mammas 


Atsauksmes

Mierīga mamma - mierīgs bērns

Es atklāju Eko Mammas, kad mazulei bija 3 vai 4 mēneši. Tas bija ieraksts par Lieso Pienu un knupjiem, un es uzreiz sapratu, ka esmu īstajā vietā. Meitai slikti nāca klāt svars un mani jau baidīja, ka būs jādod pudele. Sāku skatīties vebinārus, kur visa informācija bija loģiska un izcili paskaidrota, bet līdz galam šis tas vēl nebija saprasts. Tad pie manis ciemos uz konsultāciju atnāca Jūlija M. un deva lielisku atbalstu par knupja izslēgšanu no mūsu dzīves. Kopš tā laika mūsu dzīve ir uzlabojusies. Bērns guļ ar mums un man nav ne mazāko šaubu, ka tas ir tas, kas manam bērnam ir vajadzīgs, ir plikdupsība, zīdīšana pēc 1 g.v., kā arī visi ieraksti ir devuši labāku sapratni par to, kas notiek ar bērnu. Šī gada laikā, esmu sapratusi, ka šis ir viens no tiem blogiem, kuriem uzticos un kas ir ļoti palīdzējis man. Paldies jums!