Par mums

Eko Mammas ir projekts par dabīgu, ekoloģisku un cieņpilnu bērnu aprūpi un audzināšanu. Mūsu dzīves dažādi aspekti ir savstarpēji cieši saistīti un ietekmē viens otru. Tādēļ dabīga pieeja aptver 360 grādu spektru, ietverot sevī gan zīdīšanu, gan ģimenes miegu, mazuļu piebarojumu, drošu piesaisti, podiņmācību, izpratni par bērnu vajadzībām atbilstoši vecumam un citām tēmām.

Mēs apzināti izvēlējāmies sniegt vienotu un visaptverošu informāciju par visiem bērnu aprūpes jautājumiem caur ekoloģiskas aprūpes prizmu. Pieeja, kas ir saskaņā ar dabas un cilvēka procesiem, sasniedz bērna veselības un labsajūtas lielāko potenciālu. Tā dod atbildes par to, kā izprast mazuļu vajadzības un apmierināt tās saskaņā ar viņu fizioloģiskajām un psiholoģiskajām iezīmēm katrā vecumposmā.

Pirmajos dzīves gados mazuļu psiholoģiskās iezīmes dinamiski mainās un var radīt grūtības jaunajiem vecākiem ikdienas aprūpē, ja viņi par tām nav informēti un interpretē tās, neredzot patiesos iemeslus mazuļu labsajūtas un uzvedības izmaiņām. Pie mums varat izglītoties un iegūt atbildes uz praktiski visiem saviem jautājumiem, tādējādi sakārtojot ikdienu un padarot savu dzīvi ar bērniem balstītu uz zināšanām un harmonisku.

Sirsnībā, 
Jūlija un Jūlija

Kas mēs esam?

Jūlija Vanka

Runājot par bērniem man iedegas acis. Līdz sirds dziļumiem esmu pārliecināta par to, ka pirmie bērnu dzīves mēneši un gadi no dažādiem aspektiem ietekmē visu cilvēka mūžu un nosaka dzīves kvalitāti. Tas arī ir iemesls kāpēc gūstu tik lielu gandarījumu tajā, ka palīdzu mammām un bērniem saprasties un baudīt laiku kopā, nodrošinot kvalitatīvus pamatus nākotnei. Zināšanas dod pārliecību un mieru, tāpēc pati neapstājos apmācībās un ar prieku dalos zināšānās ar ģimenēm lekcijās, konsultācijās un mūsu Instagram blogā.

Jūlija Melngaile

Ar dēlu Jurģi pētīju informāciju par to, kā lai atšifrē mazuļu valodu. Sāku ieviest mūsu ikdienā aprūpi saskaņā ar miega-nomoda ritmiem, organizēt sadzīvi integrējot mazo savos darbos, ievērot citas vecuma iezīmes un biju pārsteigta, cik ļoti viņam tas viss iepatikās. Tas mani iedvesmoja apgūt visu, ko vien varēju atrast par dabīgu bērnu aprūpi, lai dalītos un vairotu harmoniju. Tagad ar degsmi izglītoju vecākus par to, un, sniedzot konsultācijas, gūstu vislielāko gandarījumu, jo redzu kā mainās dzīves kvalitāte ģimenēs.

Kristīne Drābaka

Bērnam piedzimstot mūsu ekspektācijas par to, kā būs, sabrūk līdz ar pirmo bērnu raudāšanu, pirmajām sāpēm un pirmajām raizēm. Neizpratne un satraukums noved līdz apmulsumam un neziņas dēļ intuīcija pieklust. Esmu šeit, lai palīdzētu Jums atrast iekšējo mieru, harmoniju un balansu. Pateicoties dabīgai aprūpei un cieņpilnai audzināšanai mēs kopā sakārtosim Jūsu ikdienu. Izspētīsim Jūsu situāciju no dažādiem aspektiem, aptverot gan zīdīšanu, gan miegu, gan bērnu vajadzības atsbilstošā vecumā.