Miegs: 0-1 gads. Par ko nestāsta miega konsultanti?

33 EUR
Šajā lekcijā uzzināsiet par mazuļu miega fizioloģiju, kāds ir normāls bērna miegs, miega ritmiem saskaņā ar vecumposmiem. Lekcijā ir apskatītas sekojošas tēmas un vecuma iezīmes:
1. Kāpēc mazulis raud;
2. Nervu sistēmas darbība;
3. Hormonu ietekme uz miegu;
4. Miega regresi;
5. Miega-nomoda ritmi;
6. Pāreja savā gultiņā un daudz kas cits.
Lekciju vada Jūlija Vanka.
Pēc lekcijas apmaksas, tā būs pieejama Tavā profilā 6 mēnešus.
Lekciju ir iespējams noskatīties maksimums no 3 dažādām ierīcēm.
Individuālas situācijas tiek izskatītas kosultācijās kopā ar mūsu komandas speciālistiem.

Lai pēc zināšanu iegūšanas mammai ir arī atbilstoš “ekipējums”, esam izveidojušas Eko Mammu kopienas veikalu, ko vari apskatīti www.village.ekomammas.lv ❤️

Atsauksmes

Midzināšana ir kļuvusi viegla!

Man liekas esmu nopirkusi gandrīz visus jūsu vebinarus! 😅 Vislielākais paldies ir par miega ritmu skaidrošanu un iedrošināšanu par to, ka aizmigt pie krūts ir ok, pat nevis tikai ok, bet tā ir bērna dabiska vajadzība. Es esmu 99% pārliecināta, ka sajuktu prātā, ja man 5x dienā būtu jāšūpina bērns uz gulēšanu un visticamāk raudošs bērns, ja neievērotu ritmus. Tagad ikdiena ir tik skaista un harmoniska ar manu meitiņu - darām mājas darbiņus kopā un kad sagurstam ejam kopā atpūsties. Iemācījāt man klausīties savā bērnā un sajust viņa vajadzības. Iemacijāt man būt stiprai un pastāvēt par savu audzināšanas veidu un sava bērna robežām. #mammalauvene 😄 Paldies jums! ❤️

Kopāgulēšana

Eko Mammas iedrošināja mani uz kopā gulēšanu, kas savukārt ievērojami uzlaboja manu miegu un piesaisti.

Sakārtots miegs...

Iepriekš stresoju, ka bērnu iemidzinu tikai šūpojot. Ka bērns kārtīgi neizguļas, jo nemāk pats savienot miedziņus. Tad atklājot jūs, ar krūti sāku salīmēt miedziņus. Aizmieg pie krūts. Guļam kopā. Visi izgulējušies un ar bērna tēti attiecības brīnišķīgas. Kad šūpināju uz rokām, biju izbesījusies, dusmīga, līdz ar to cieta arī vīrs. Katru gulētiešanu gaidīju ar mokām, jo zināju, ka bus sporta stunda man kājās šūpinot bērnu. Tāpēc gāju ārā, lai nav jāmidzina bērns. Lai aizmieg ratos. Tagad guļam mājās, atpūšos arī es šajā laikā. Paldies par darbu un informāciju, ko sniedzat!

Ritmi ir glābiņš

Miega ritmi izglāba ap dēla otro dzīves mēnesi, citadi nesapratu, kas noticis omulīgajam bēbim 🌞

Miega-nomoda ritmi

Laikam visvairāk novērtēju to, ka mazinājās vakara raudāšana un uzlabojās nakts miegs, jo ievēroju mazuļa individuālos miega - nomoda ritmus. Sākumā nebija gan viegli tos "uzķert", bet pēc tam mazulīte kļuva vēl omulīgāka. Zināšanas uzlabojās patiešām daudzās jomās.